vypalime_vam_logo

Doprava

Rádi bychom vás informovali o naší spolupráci se společností Zásilkovna, která nám umožňuje nabídnout vám pohodlnou a spolehlivou doručovací službu. Rozhodli jsme se spolupracovat se Zásilkovnou, protože jsou známí svou spolehlivostí, rychlostí doručení a flexibilitou. Chceme vám nabídnout co nejlepší zákaznický zážitek a Zásilkovna je pro nás ideálním partnerem v tomto ohledu. Spolupráce se Zásilkovnou nám umožňuje zajistit efektivní doručení vašich objednávek s minimálními komplikacemi. S jejich sítí převážně samoobslužných výdejních míst po celé zemi si můžete vybrat místo i způsob, které vám nejvíce vyhovuje, a vyzvednout si vaši zásilku bez zbytečného čekání a složitého organizování příjmu na domovní adrese. Pokud ovšem dáváte přednost doručení balíčku přímo domů či do zaměstnání, máte i tuto možnost.

S ohledem na skutečnost, že většina našeho zboží je vyráběna na míru, dojde k expedici vaší objednávky následující pracovní den po dokončení výroby, jak je uvedeno v popisku každého výrobku. Jakmile bude vaše objednávka připravena k odeslání, obdržíte od nás upozornění s potvrzením odeslání a sledovacím číslem vaší zásilky. S pomocí tohoto čísla budete moci snadno sledovat průběh doručení přímo na webových stránkách Zásilkovny.

Ceník doručení na výdejní místo nebo do boxu

Za doručení své objednávky na výdejní místo Zásilkovny nebo do jejich Z-boxu v ČR vám budeme účtovat tyto částky. Částka je včetně balného, pokud není v popisku výrobku či v rámci dohody o individuální výrobě uvedeno jinak.

Druh zásilkyCena
Zásilka do 5kg79 Kč
Zásilka do 10kg119 Kč

Ceník doručení na adresu

Za doručení své objednávky na adresu v ČR vám budeme účtovat tyto částky. Částka je včetně balného, pokud není v popisku výrobku či v rámci dohody o individuální výrobě uvedeno jinak.

Druh zásilkyCena
Zásilka do 5kg109 Kč
Zásilka do 30kg149 Kč

Pokud máte jakékoli otázky ohledně naší doručovací služby nebo jakékoli jiné dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme.

Těšíme se na vaši objednávku a doufáme, že se stanete spokojeným zákazníkem našeho e-shopu.