vypalime_vam_logo

Platba

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, a proto chceme zajistit, že výrobek bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Po obdržení platby vám bude zasláno potvrzení objednávky a faktura s QR kódem. V této fázi je důležité, abyste pečlivě zkontrolovali všechny informace o vaší objednávce, včetně velikosti, barvy a dalších specifikací.

Věříme, že tato metoda platby přináší výhody pro obě strany. Zajišťuje nám jistotu, že máme vaši pevnou závaznost a že vaše objednávka je potvrzena a připravena k výrobě. Zároveň vám poskytuje pohodlí a možnost ověřit platbu přímo prostřednictvím vaší bankovní aplikace.

V případě, že všechny údaje souhlasí a jste spokojeni s podmínkami objednávky, potvrďte ji odesláním platby skenováním QR kódu. Tímto způsobem nám dáváte souhlas s výrobou vašeho zboží a zároveň potvrzujete, že jste si pečlivě přečetli a souhlasíte s všemi podmínkami.

Až obdržíme potvrzení o platbě a odsouhlasení objednávky, spustíme výrobní proces. Náš tým profesionálních řemeslníků a designérů se postará o to, abyste dostali výrobek nejvyšší kvality, který splňuje vaše individuální požadavky.

Chceme, abyste měli jistotu, že váš výrobek je připraven s pečlivostí a odborností. V případě jakýchkoli nejasností nebo dodatečných dotazů v průběhu tohoto procesu jsme tu pro vás. Stačí nám zavolat nebo napsat a rádi vám poskytneme veškerou potřebnou podporu.

Děkujeme vám za důvěru, kterou jste nám projevili tím, že jste si vybrali naší firmu. Jsme si vědomi, že vaše spokojenost je základem našeho úspěchu a děláme maximum pro to, abychom vám poskytli vynikající zákaznický zážitek.

Těšíme se na spolupráci s vámi a na možnost vytvořit pro vás skvělý výrobek.